Faq - Najczęściej zadawane pytania

Oczywiście że tak, pomagamy wszystkim którzy naszej pomocy potrzebują. Specjalistyczny sprzęt i ogromna wiedza zdobyta przez 25 lat naszej działalności pozwala nam sprawnie usuwać awarie. Proszę również...i tu piszę do prywatnych klientów nie myśleć że jesteśmy bardzo drodzy i może Was nie stać na nasze usługi :) wprost przeciwnie dla każdego klienta mamy swój cennik, zawsze przyświeca nam myśl, "wilk syty owca cała " :) A tak na poważnie jesteśmy elastyczni i zawsze gotowi do negocjacji.
Średni czas dojazdu do miejsca awarii to 60 minut. W przypadku obsługiwania w danym dniu większej ilości zleceń czas ten może się nieznacznie wydłużyć.
Do czyszczenia kanalizacji deszczowej DN-250 zawsze jest wysyłany specjalistyczny pojazd typu WUKO z odzyskiem wody czyli recyklingiem. Ten ogromny 26 tonowy sprzęt bardzo sprawnie usuwa zanieczyszczenia z rur. Zapoznaj się z działem: czyszczenie kanalizacji Wrocław w usługach.
W takich przypadkach zalecamy naszym klientom wykonać czyszczenie kanalizacji przyłącza pojazdem typu WUKO w wersji do 3,5 tony a następnie przeprowadzić video inspekcję kanalizacji która ustali miejsce awarii. Każda inspekcja video kończy się opinią techniczną. Ten końcowy dokument naszej pracy informuje o rodzaju awarii oraz sposobie naprawy. Na życzenie Klienta oferta cenowa na usunięcie problemu. Firma Ziębud specjalizuje się w naprawach bezwykopowych więc nie zawsze konieczne jest wykonywanie uciążliwych wykopów.
Firma Ziębud jako jedna z nielicznych posiadaniu robota frezującego do usuwania korzeni. Ta wysoko-specjalistyczna maszyna precyzyjnie usuwa korzenie z rur kanalizacyjnych. Po wycięciu korzeni zakładamy w rurze krótki rękaw potocznie nazywany pakerem. Wykopy to ostateczność, naprawy bezwykopowe to przyszłość prowadzenia prac w dużych miastach. W przypadku problemów z kanalizacją zapraszamy do nas...
Działamy na terenie Dolnego Śląska i jeżeli klient nas bardzo potrzebuje ruszamy w Polskę. Zadowolenie Klientów to nagroda która jest bezcenna. Szeroki wachlarz usług wodno-kanalizacyjnych daje nam przewagę na tutejszym rynku Firm Kanalizacyjnych.
Oczywiście każde czyszczenie separatorów tłuszczu, czyszczenie separatorów substancji ropopochodnych kończy się przekazaniem Zamawiającemu kart przekazania odpadów. Zakładamy książki obsługi separatorów, pełna dokumentacja zawsze aktualna i zgodna z obowiązującymi przepisami.
Jeśli chodzi o wycenę prostych, najczęściej przyjmowanych awarii takich jak: czyszczenie/udrażnianie przyłączy kanalizacji sanitarnych, udrażnianie pionów kanalizacyjnych, czyszczenie wpustów deszczowych, czyszczenie separatorów tłuszczu to ceny są ustalone i podawane w rozmowie telefonicznej. Usługi wodno-kanalizacyjne o większym zakresie są zawsze poprzedzane wizją lokalną na podstawie której wykonujemy ofertę cenową. Oczywiście przyjazd jest bezpłatny. Firma ZIĘBUD działa od 1991 roku i stawia w pierwszej kolejności na zadowolenie swoich klientów. Jesteśmy elastyczni podczas rozmów związanych w wycenami.
Kraking Statyczny to nowoczesna metoda bezwykopowa wymiany rur bezwykopowo. W skrócie maszyna hydrauliczna wciąga nową rurę w starą. Pomocny będzie artykuł w dziale aktualności pod tytułem Kraking Statyczny, proszę zapoznać się z tą rewelacyjną technologią.
Średni czas dojazdu do miejsca awarii to 60 minut. W przypadku obsługiwania w danym dniu większej ilości zleceń czas ten może się nieznacznie wydłużyć.