Doświadczenie

uslugi o nas Jesteśmy obecni na lokalnym rynku już od ponad 25 lat. Wieloletnie doświadczenie, bogata wiedza i szeroki zakres naszych usług sprawiają, że jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty. Stawiamy na stały rozwój i pełną skuteczność. W 1991 roku Firmę założył wraz z synami Czesław Zięba. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, Inwestora który zleca nam zadania do wykonania. Firma ZIĘBUD stale wdraża nowoczesne rozwiązania techniczne które sprawiają że usuwanie awarii wykonywane jest sprawniej, szybciej i taniej. Wykonujemy usuwanie awarii wodno-kanalizacyjnych, czyścimy kanalizację pojazdami specjalistycznymi typu Wuko z odzyskiem wody. Video Inspekcje kanalizacji deszczowych i sanitarnych, naprawy bezwykopowe metodą krótkiego i długiego rękawa. Szczeguły naszej działalności możecie Państwo zobaczyć w zakładce usługi naszej strony www.awarie24h.pl.

Nasze usługi

doswiadczenie o nasDo naszych głównych zadań należy czyszczenie, a także bezwykopowa naprawa kanalizacji, z wykorzystaniem sprzętu o najwyższej wydajności. W codziennej pracy stosujemy także pojazdy typu WUKO. Zapewniamy naszym Klientom także usługi wideo inspekcji kanalizacji. Wykorzystujemy między innymi kamerowóz firmy Rausch System TV, dzięki któremu możliwe jest filmowanie rur oraz kolektorów głównych o średnicach pomiędzy 150 a 1500 milimetrów. Firma ZIĘBUD od 1991 roku do dnia dzisiejszego obsługuje Wydział Oświaty na terenie Wrocławia, ochraniamy ok 287 szkół, przedszkoli, żłobków. Naszym najnowszym produktem jest usługa wycinania korzeni z rur kanalizacyjnych przy pomocy frezów łańcuchowych a w ciężkich przypadkach przy pomocy robota frezującego o napędzie pneumatycznym. Miejsca oczyszczone z korzeni zabezpieczamy pakerami ( krótki rękaw ). Jeśli klient jest zdecydowany na wymianę kanalizacji to nie jest dla nas problem ponieważ posiadamy koparki kołowe, wielozadaniowe.

 

Dlaczego My?

Akt 2Na rynku jesteśmy już od 1991 roku. Nasze atuty to ogromne doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalający nam na wykonywanie najbardziej skomplikowanych technicznie inwestycji oraz usuwanie awarii. Pogotowie kanalizacyjne Ziębud jest firmą rodzinną, która przywiązuje dużą wagę do jakości wykonywanych prac. Stawiamy także na pełną satysfakcję naszych Klientów. Jeśli cenią Państwo solidność i doskonałą jakość usług, zachęcamy do kontaktu. Gwarantujemy, że wszelkie prace wykonamy w sposób staranny, a jednocześnie zapewnimy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do  kontaktu z naszą firmą, przekonacie się Państwo że Wasz problem zostanie rozwiązany sprawnie i z gwarancją. ZIĘBUD Wrocław Usługi wodno-kanalizacyjne, zapamietaj ten numer kiedy wyczerpiesz wszystkie swoje możliwości, kiedy żadna firma nie zechce pomóc. Tel. Leszek Zięba 602-48-16-88