Proponujemy profesjonalne pogotowie wodno-kanalizacyjne gwarantujące przede wszystkim szybkie i pewne naprawienie różnego rodzaju awarii. W ZIĘBUD zatrudniamy fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących specjalistyczną wiedzą - dzięki temu nasze usługi cieszy się dobrą renomą. Świadczymy usługi hydrauliczne, dzięki którym szybko pozbędą się Państwo awarii instalacji sanitarnej lub deszczowej. Nasze pogotowie hydrauliczne jest przygotowane nawet na nietypowe sytuacje. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług na terenie Wrocławia i okolic. Gwarantujemy specjalistyczne podejście do czyszczenia i sprawne usunięcie problemu.

Chcesz uzyskać pomoc pogotowia wodno-kanalizacyjnego? Zadzwoń do naszych fachowców. Podejmujemy się nawet trudnych i nietypowych zleceń. Jesteśmy sprawni, wydajni i skuteczni. W swojej pracy na co dzień wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, w tym między innymi pojazdy typu WUKO. Przeprowadzamy także wideo inspekcję instalacji za pomocą wozu firmy Rausch System TV.

Świadczone przez nas usługi hydrauliczne to nie tylko szybka, ale i skrupulatna. Działamy tradycyjnie, jak i metodą bezwykopową. W ramach zleconych nam zadań nie tylko usuwamy awarie, ale i oczyszczamy rurociągi. Naszym celem jest zaspokojenie wymagań Klienta, dlatego dopasowujemy nasze usługi do Państwa oczekiwań. Dzięki użyciu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne ceny i profesjonalną, miłą obsługę.

Usługi hydrauliczne świadczymy od 25 lat

Głównym profilem działalności naszej firmy jest pogotowie wodno-kanalizacyjne, czyli usuwanie różnego typu awarii. Od 1991 roku zdobywamy doświadczenie przy naprawach instalacji wodnych na terenie Wrocławia i okolic. Pojazdy specjalistyczne, które są na wyposażeniu naszego pogotowia hydraulicznego, to maszyny najlepszych światowych producentów, takie jak np. Mercedes Actros z zabudową firmy Kroll - sprzęt, który czyści kanały do 1500 mm!

Firma ZIĘBUD oferuje:

  • czyszczenie kanalizacji sanitarnej do DN-1500 mm;
  • czyszczenie studni rewizyjnych;
  • czyszczenie wpustów ulicznych;
  • czyszczenie odwodnień liniowych;
  • udrażnianie awaryjne misek ustępowych;
  • udrażnianie awaryjne pionów kanalizacyjnych;
  • video inspekcje kanalizacji ( w trakcie awarii );
  • wymiana rur uszkodzonych, kanalizacja;
  • naprawy przepompowni ścieków;

 

Pogotowie wodno-kanalizacyjne dojedzie do miejsca wypadku w czasie do 60 minut. Nasze działania zawsze są prowadzone kompleksowo – od początku do końca, nigdy nie zostawiamy Klienta samego z problemem. Zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy, gdzie pokażemy Państwu nasz sprzęt i udzielimy wszystkich niezbędnych odpowiedzi na nurtujące tematy. Nasza ekipa postara się rozwiązać każdy problem - zaproponujemy najlepsze rozwiązanie, tanie i skuteczne przez lata.
Udrażnianie pionów kanalizacyjnych wykonujemy spiralami elektrycznymi. Każda taka interwencja jest zakończona video inspekcją - monitoringiem odcinka kanalizacji, który był udrażniany.