pak1

Udrażnianie rur wykonujemy specjalistycznym sprzętem typu wuko, spirale elektryczne, kamery do inspekcji kanalizacji. Awarie na sieciach i instalacjach wodno-kanalizacyjnych usuwamy od 25 lata w naszej ofercie jest również całodobowa obsługa techniczna obiektów użyteczności publicznej. Dojazd do warii 60 minut od chwili zgłoszenia. Od kilku miesięcy jesteśmy w posiadaniu najnowocześniejszej technologii do napraw bezwykopowych. Robot frezujący, krótkie rękawy, długie rękawy, pakery, kraking statyczny, pogotowie hydrauliczne, pogotowie wodociągowe, kontakt 602 48 16 88. Firma ZIĘBUD to prpfesjonalne pogotowie hydrauliczne - pogotowie kanalizacyjne kóre posiada specjalistyczny sprzęt oraz wiedzę zobytą podczas swojej 25 letniej działalności. W naszej ofercie: czyszczenie kanalizacji pojazdami specjalistycznymi typu wuko, czyszczenie kanalizacji spiralami mechanicznymi, video inspekcje kanalizacji, usługi hydrauliczne w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych, czyszczenie przepompowni ścieków, czyszczenie kanalizacji deszczowej wraz ze studniami rewizyjnymi, wpusty deszczowe.


Udr 1Spirale elektryczne dużej wydajności to podstawowy sprzęt do udrażniania kanalizacji. Udrażaniamy podejścia kanalizacyjne pod miski ustępowe oraz umywalkowe. Na naszym wysposażeniu są spirale renomowanych firm Rems, Rothenberger, Ridgid. Udrażnianie rur jest skuteczne dzięki stosowaniu  końcówek frezujących, nożowych, łańcuchowych, udarowych. Po każdym udrożnieniu jest wykonywana inspekcja video która pozwala ustalić przyczyny problemów. Obsługujemy prywatnych klientów, Spółdzielnie Mieszkaniowe, Szpitale, Urzędy, Firmy. Pogotowie wodno-kanalizacyjne Ziębud zapewnia dojazd do miejsca awarii w czasie do 60 minut po podpisaniu umowy ochrona24h. Zadzwoń do Firmy i dowiedz się jakie to wygodne rozwiązanie. Udrożnienie kanalizacji, czyszczenie separatorów, czyszczenie przepompowni ścieków, usuwanie awarii sieci ciepłowniczych, usuwanie sieci wodociągowych, usuwanie awarii zbiorników retencyjnych, czyszczenie zbiorników retencyjnych, roboty ziemne.Udr2Umowa Ochrona24h to oferta skierowana do firm które cenią sobie wygodę eksploatacyją obiektów mieszkalnych, przemysłowych. Po podpisaniu umowy przejmujemy odpowiedzialność za wszystkie awarie które powstaną w dowolnym czasie dnia i nocy. Zajmujemy się obsługą, konserwacją przepompowni ścieków, separatorów substancji ropopochodnych, separatorów tłuszczowych, instalacji wodno-kanalizacyjnych, sieci ciepłowniczych.
Wystarczy 30-60 minut by nasza brygada techniczna przystąpiła do zabezpieczenia awarii. Posiadamy spawaczy gazowych, elektrycznych kiedy jest potrzeba na usuwanie awarii na sieciach ciepłowniczych ( sieci ciepłownicze preizolowane ) instalacjach centralnego ogrzewania. Pogotowie Wodno-Kanalizacyjne ZIĘBUD, zadzwoń i dowiedz się szczegułów naszej oferty. Pogotowie Kanalizacyjne 602 48 16 88, pojazdy typu wuko, recykling, odzysk wody. Wykonujemy inwentaryzacje sieci kanalizacyjnych, video inspekcja, usługa geodezyjna, projekty wykonawcze kanalizacji, kompleksowa obsługa. Pogotowie hydrauliczne na terenie Wrocławia - tylko ZIĘBUD, sprawdź i przekonaj się jak można współpracować.

 


Udr3Robot frezujący do wycinania korzeni, kamery samojezdne z pomiarem spadków, zadymiarki do kanalizacji wykrywające nieprawidłowości z wpięciem kanalizacji deszczowej do sanitarnej, lokalizatory sieci podziemnych, pojazdy typu wuko z recyklingiem, koparki kołowe wielozadaniowe, zestawy igłofiltrów do odwodnień wykopów, gwintownice elektryczne do sieci hydrantowych stalowych z rur ocynkowanych, spirale elektryczne Rems, zestawy spawalicze do spawania gazowego, zamrażarki do rur centralnego ogrzewania, pompy spalinowe do pompowania dużych ilości wody, brudnej i czystej, aparaty tlenowe do pracy w strefach niebezpiecznych, maszyny do napraw bezwykopowych kanalizacji, punktowe, długie rękawy. 25 lat działamy na terenie Wrocławia, setki zadowolonych klientów, zapraszamy do współpracy. Ziębud Pogotwie Wodno-Kanalizacyjne, Uslugi Wodno-Kanalizacyjne, Pogotowie Hydrauliczne, czas dojazdu do awarii 60 minut.

 

 

DSC00058
DSC00073
DSC00076
DSC00104
DSC 0446
DSC 0466
P8090009