• slider

Pogotowie hydrauliczne we Wrocławiu | Aktualności z życia firmy

Na tej stronie prezentujemy wszystkie aktualności związane z działalnością naszej firmy. Zobaczysz tutaj najnowsze realizacje oraz przeczytasz mnóstwo porad dotyczących hydrauliki i konserwacji instalacji kanalizacyjnych. Dowiesz się też, jak realizujemy monitoring kanalizacji oraz jak wyglądają wykonywane przez nas roboty ziemne we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami oraz relacjami z naszych prac.

Pogotowie hydrauliczne Ziębud | Aktualności z życia firmy
25 lat firmy ZIĘBUD Leszek Zięba.
maj 18 2016 0 komentarz

25 lat firmy ZIĘBUD Leszek Zięba.

25 lat mineło, w 1991 roku rozpoczeliśmy działalność na terenie miasta Wrocławia i do dnia dzisiejszego pomagamy naszym klientom przy usuwaniu awarii na sieciach i instalacjach wodno-kanalizacyjnych.

Kraking Statyczny-Wymiana Rur Bezwykopowo
maj 04 2016 0 komentarz

Kraking Statyczny-Wymiana Rur Bezwykopowo

Kraking statyczny czyli wymiana rur wodociągowych i kanalizacyjnych metodą bezwykopową. Firma ZIĘBUD posiada sprzęt do krakingu w średnicach od 100 do 500 mm. Zobacz nasz sprzęt, zadzwoń i dowiedz się szczegułów.

Krótki rękaw, długi rękaw - Pakery
maj 15 2015 0 komentarz

Krótki rękaw, długi rękaw - Pakery

Szanowni Państwo, naprawy bezwykopowe kanalizacji można realizować juz w naszej firmie. Od kilku miesięcy kompletowaliśmy niezbędny sprzęt do napraw bezwykopowych. Ta wyjątkowa usługa która w niektórych przypadkach ratuje ogromne wydatki które byłyby wydane na przykład na zajęcie pasa drogowego, roboty ziemne w sytuacjach awarii kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

Kamerowóz-Video Inspekcje Rausch
maj 04 2016 0 komentarz

Kamerowóz-Video Inspekcje Rausch

Specjalistyczny pojazd do video inspekcji kanalizacji sanitarnych, deszczowych technologiczny jest już do Państwa dyspozycji. Ten wysoko specjalistyczny samochód pozwala wykonywać inspekcje video w kanałach o średnicach od 150 do 2000 mm. Kamera samojezdna Niemieckiej firmy Rausch wykonuje kontrole spadków kanalizacji, zapis połączeń rur, oraz laserowy pomiar ułożenia lini kanału. 

Robot Frezujący - Wycinanie Korzeni z Kanalizacji
maj 03 2016 0 komentarz

Robot Frezujący - Wycinanie Korzeni z Kanalizacji

Specjalistyczny pojazd do napraw bezwykopowych który jest na naszym wyposażeniu już wykonuje usługi na terenie Dolnego Śląska. Przeznaczenie tego kosmicznego sprzętu to naprawa kanalizacji bez konieczności wykonywania wykopów otwarych które jak Państwo wiecie w niektórych miejscach są bardzo uciążliwe ( ulice, chodniki, parkingi itp ) Robot frezujący wykonuje polecenia operatora który wygodnie siedzi w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu samochodu technicznego.