• slider

O firmie Ziębud | Pogotowie kanalizacyjne

Krótka historia działalności naszej firmy

uslugi o nas

Firma Ziębud jest obecna na lokalnym rynku już od 26 lat. W 1991 roku firmę założył wraz z synami Czesław Zięba. Wieloletnie doświadczenie, bogata wiedza i szeroki zakres naszych usług sprawiają, że realizujemy nawet najbardziej skomplikowane projekty. Stawiamy na stały rozwój i pełną skuteczność. Ziębud – pogotowie kanalizacyjne z Wrocławia jest firmą rodzinną, która przywiązuje dużą wagę do jakości wykonywanych prac.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, który zleca nam zadania do wykonania. Firma Ziębud stale wdraża nowoczesne rozwiązania techniczne, które sprawiają, że usuwanie awarii wykonywane jest sprawniej, szybciej i taniej. Usuwamy awarie wodno-kanalizacyjne, wykonujemy czyszczenie kanalizacji pojazdami specjalistycznymi WUKO z odzyskiem wody. Przeprowadzamy też wideo inspekcje kanalizacji deszczowych i sanitarnych oraz naprawy bezwykopowe we Wrocławiu metodą krótkiego i długiego rękawa.

 

Nasze usługi - hydraulika we Wrocławiu

doswiadczenie o nasDo naszych głównych zadań należy czyszczenie, a także bezwykopowa naprawa kanalizacji, z wykorzystaniem sprzętu o najwyższej wydajności. Zapewniamy naszym Klientom także usługi wideo inspekcji kanalizacji. Wykorzystujemy między innymi kamerowóz firmy Rausch System TV, dzięki któremu możliwe jest filmowanie rur oraz kolektorów głównych o średnicach pomiędzy 150 a 1500 milimetrów.

Firma Ziębud od 1991 roku do dziś obsługuje Wydział Oświaty na terenie Wrocławia, ochraniamy 287 szkół, przedszkoli i żłobków. Naszym najnowszym produktem jest usługa wycinania korzeni z rur kanalizacyjnych przy pomocy frezów łańcuchowych, a w trudnych przypadkach przy pomocy robota frezującego o napędzie pneumatycznym. Miejsca oczyszczone z korzeni zabezpieczamy pakerami (krótki rękaw). Realizujemy też monitoring kanalizacji i wymieniamy kanalizacje przy pomocy wielozadaniowych koparek kołowych.

 

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

Akt 2Za jakość naszych usług odpowiada przede wszystkim doświadczenie i specjalistyczny sprzęt pozwalający nam na wykonywanie najbardziej skomplikowanych technicznie inwestycji. Stawiamy przede wszystkim na pełną satysfakcję naszych Klientów

Gwarantujemy, że wszelkie prace wykonamy w sposób staranny, a jednocześnie zapewnimy konkurencyjne ceny. U nas czyszczenie kanalizacji czy wycinanie korzeni będzie tańsze niż w innych firmach.