• slider

Czyszczenie kanalizacji i roboty ziemne | Galeria zdjęć

W poniższej galerii przedstawiamy zdjęcia dokumentujące niektóre z naszych dotychczasowych realizacji oraz sprzęt, jakim dysponujemy. Jeżeli potrzebujesz hydraulika we Wrocławiu – tanio i z gwarancją zadowolenia – to firma Ziębud spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Na zdjęciach przedstawiamy nasze pojazdy, metodykę wykonywania robót ziemnych oraz różnego rodzaju usług hydraulicznych. Poniższe zdjęcia obrazują, w jaki sposób podchodzimy do powierzonych nam zadań – jesteśmy dokładni i respektujemy zasady bezpieczeństwa.

Wycinane Korzeni z Rur

Opis

Wycinanie korzeni z rur kanalizacyjnych to nasza specjalność, działamy skutecznie i z gwarancją. Firma ZEC Service zleciła nam inspekcję video kanalizacji deszczowej, przedstawienie opinii technicznej, zaleceń powykonawczych. Monitoring kanalizacji wykazał w rurach gęste zbite zwoje korzeni które blokowały skutecznie przepływ wód deszczowych. Zalewanie piwnic, placów parkingowych zmusiły naszego Inwestora do podjęcia wszelkich kroków, a najlepiej metodą bezwykopową do usunięcia korzeni. Po głębokiej analizie materiału filmowego podjeliśmy wspólnie z Zamawiającym decyzję o zastosowaniu robota frezującego do usunięcia korzeni a następnie w miejscach połączeń rur założyć krótkie rękawy ( pakery )

 

Informacje

Zakres robót : Wycinanie korzenie z rur
Czas wykonania : 48 godzin
Wartość zlecenia : 7650
Zleceniodawca : Firma Prywatna
Gwarancja : 36 miesięcy
Kontakt : Leszek Zięba602 48 16 88