• slider

Czyszczenie kanalizacji i roboty ziemne | Galeria zdjęć

W poniższej galerii przedstawiamy zdjęcia dokumentujące niektóre z naszych dotychczasowych realizacji oraz sprzęt, jakim dysponujemy. Jeżeli potrzebujesz hydraulika we Wrocławiu – tanio i z gwarancją zadowolenia – to firma Ziębud spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Na zdjęciach przedstawiamy nasze pojazdy, metodykę wykonywania robót ziemnych oraz różnego rodzaju usług hydraulicznych. Poniższe zdjęcia obrazują, w jaki sposób podchodzimy do powierzonych nam zadań – jesteśmy dokładni i respektujemy zasady bezpieczeństwa.

Awaria Wodociągowa-Przyłącze

Opis

Usunięcie awarii na sieci wodociągowej z Zespole Szkół przy ul. Brucknera. Przy usuwaniu problemu zastosowaliśmy mini koparkę Terex która doskonale nadaje się w miejscach gdzie jest gęsto uzbrojony teren ( gaz, telekomunikacja, kanalizacja ) Już po trzech godzinach od naszego przybycia szkoła miała wodę i mogła bez problemu kontynuować zajęcia w obiekcie oświaty. Do naprawy użyto przejście rurowo kołnierzowe wraz połączeniem kołnierzowym. Firma ZIĘBUD usuwa awarie na sieciach i przyłączach wodociągowych w średnicach do 800 mm. Masz problem z wodociągiem ? zadzwoń, jesteśmy do dyspozycji.

Informacje

Zakres robót : Naprawa przyłącza wodociągowego
Czas wykonania : 8 godzin
Wartość zlecenia : 4900 zł
Zleceniodawca : Oświata Wydział
Gwarancja : 24 miesiące
Kontakt : Leszek Zięba 602 48 16 88