• slider

Czyszczenie kanalizacji i roboty ziemne | Galeria zdjęć

W poniższej galerii przedstawiamy zdjęcia dokumentujące niektóre z naszych dotychczasowych realizacji oraz sprzęt, jakim dysponujemy. Jeżeli potrzebujesz hydraulika we Wrocławiu – tanio i z gwarancją zadowolenia – to firma Ziębud spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Na zdjęciach przedstawiamy nasze pojazdy, metodykę wykonywania robót ziemnych oraz różnego rodzaju usług hydraulicznych. Poniższe zdjęcia obrazują, w jaki sposób podchodzimy do powierzonych nam zadań – jesteśmy dokładni i respektujemy zasady bezpieczeństwa.

Awaria Kanalizacji DN-300

Opis

Awaria kanalizacji na kanale DN-300 w Zespole Szkół przy ulicy Wilanowskiej. Rura na głębokości ok 3,5 metra została zgnieciona i ścieki ze szkoły spiętrzają przed zatorem, wylewając w pomieszczeniach piwnicznych. Pierwszą czynnością jaką zrobiliśmy to podłączenie pomp elektryczne które przerzucają ścieki między studniami. Nawierzchnia asfaltowa, beton grubości 30 cm został skruszony młotem hydraulicznym na koparce kołowej Mecalac. Kolejny etap to wykop otwarty do głębokości ok 3,5 metra w szalunkach płytowych, bezpieczeństwo to podstawa przy tego rodzaju robótach. Już wkrótce dodamy kolejne zdjęcia z tej awarii. Działamy dalej.....Pogotowie Wodno-Kanalizacyjne Ziębud Wrocław

Informacje

Zakres robót : Awaria Kanalizacji DN-300
Czas wykonania : 3 dni
Wartość zlecenia : 32500 zł
Zleceniodawca : Urząd Miasta
Gwarancja : 3 lata
Kontakt : Leszek Zięba 602 48 16 88