• slider

Czyszczenie kanalizacji i roboty ziemne | Galeria zdjęć

W poniższej galerii przedstawiamy zdjęcia dokumentujące niektóre z naszych dotychczasowych realizacji oraz sprzęt, jakim dysponujemy. Jeżeli potrzebujesz hydraulika we Wrocławiu – tanio i z gwarancją zadowolenia – to firma Ziębud spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Na zdjęciach przedstawiamy nasze pojazdy, metodykę wykonywania robót ziemnych oraz różnego rodzaju usług hydraulicznych. Poniższe zdjęcia obrazują, w jaki sposób podchodzimy do powierzonych nam zadań – jesteśmy dokładni i respektujemy zasady bezpieczeństwa.

Udrażnianie kanalizacji

Opis

Udrażnianie kanalizacji wykonujemy sprzętem o najmocniejszych parametrach. Spirale elektryczne, pojazdy specjalistyczne typu wuko, kamery do video inspekcji, lokalizatory przebiegu sieci podziemnych. Pogotowie kanalizacyjne Ziębud dojeżdża do miejsca awarii w czasie nie dłuższym niż 60 minut. Wykonujemy czyszczenie kanalizacji sanitarnych, czyszczenie kanalizacji deszczowych, udrażnianie rur kanalizacyjnych wewnątrz budynku, udrażnianie rur zewnętrznych. Czyszczenie kanalizacji wykonujemy pojazdem z odzyskiem wody, działamy na terenie Dolnego Śląska. Posiadamy robota do frezowania korzeni, wykonujemy naprawy bezwykopowe. Ziębud Wrocław to Firma z tradycjami, działamy od 1991 roku, jesteśmy jednymi z nielicznych którzy usuwają awarie w tak szerokim zakresie. Woda, kanalizacja, sieci ciepłownicze, naprawy bezwykopowe, sieci hydrantowe, czyszczenie separatorów tłuszczu, czyszczenie przepompowni ścieków. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Informacje

Zakres robót : awarie
Czas wykonania : 1 godzina
Wartość zlecenia : od 300 zł
Zleceniodawca : Firmy/Osoby Prywatne
Gwarancja : 12 miesięcy
Kontakt : 602481688