• slider

Pogotowie hydrauliczne | Sprzęt WUKO we Wrocławskiej firmie Ziębud

Poniższa galeria zdjęć przedstawia sprzęt, jaki wykorzystujemy na co dzień w pracy. Są to między innymi pojazdy WUKO (wrocławska firma Ziębud posiada jedne z najnowocześniejszych pojazdów tego typu), a także różnego rodzaju samochody asenizacyjne, roboty frezujące, pojazdy ssąco-płuczące, koparki wielozadaniowe, kamery inspekcyjne, spirale i wiertnice.

Tak bogate wyposażenie pozwala nam podejmować się nawet najbardziej wymagających zleceń i realizować prace dokładnie oraz z doskonałym efektem.

×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 51.

Pojazd ssąco płuczący - Recykling

Opis

Specjalistyczny ssąco - płuczący pojazd do czyszczenia kanalizacji z systemem odzysku wody ze ścieków Niemeckiej Firmy KROLL.
Prezentowany pojazd do czyszczenia kanalizacji to sprzęt który nie ma sobie równych na terenie Wrocławia. Jego ogromne możliwości pozwalają czyścić kanalizację sprawnie i tanio. Recykling ( odzysk wody ze ścieków podczas czyszczenia ) pozwala pracować sprzętem kilka godzin, do czasu zapełnienia beczki osadami z kanalizacji w ilości ok 5 ton. Na wyposażeniu naszego pojazdu znajdują się róznego rodzaju dysze do usuwania osadów z kanałów które są niezbędne do wykonywania powierzonych nam zleceń w sposób sprawny i efektywny. Koszt pracy sprzętu typu WUKO jest uzależniony od powierzonego nam zadania, stopnia zamulenia kanałów, długości odcinków, ilości studni wpustów deszczowych itp.
Zapraszamy do skorzystania z naszych usług: Leszek Zięba 602 48 16 88

Informacje

Nazwa : Pojazd ssąco-płuczący KROLL
Wydajność : pompa wodna 400 atm
Zastosowanie : Czyszczenie kanałów od 200 do 1200 mm
Cena : 450 - 600 zł netto / ryczałt
Kontakt : Leszek Zięba 602 48 16 88