• slider

Pogotowie hydrauliczne | Sprzęt WUKO we Wrocławskiej firmie Ziębud

Poniższa galeria zdjęć przedstawia sprzęt, jaki wykorzystujemy na co dzień w pracy. Są to między innymi pojazdy WUKO (wrocławska firma Ziębud posiada jedne z najnowocześniejszych pojazdów tego typu), a także różnego rodzaju samochody asenizacyjne, roboty frezujące, pojazdy ssąco-płuczące, koparki wielozadaniowe, kamery inspekcyjne, spirale i wiertnice.

Tak bogate wyposażenie pozwala nam podejmować się nawet najbardziej wymagających zleceń i realizować prace dokładnie oraz z doskonałym efektem.

×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 51.

Robot Frezujący TALPA-Schwalm.

Opis

Robot frezowy TALPA-Schwalm to uniwersalne urządzenie frezowe do wykonywania prac w kanale oraz prowadzenia bezwykopowych napraw przy pomocy krótkiego rękawa (Paker).
Robot jest urządzeniem posiadającym możliwości prowadzenia prac frezowych we wszystkich typach kanalizacji w zakresach średnic od DN 200 do DN 700 mm. Uniwersalność tego urządzenia polega na tym iż może być wykorzystane do usuwania korzeni które przedostaja się do wnętrza rur, usuwania zatorów betonowych które podczas budowy dostały się do kanału, wycinania uszczelek itp.
Firma ZIĘBUD działa na terenie Dolnego Śląska i jest gotowa pomóc w nagłych lub planowanych zadaniach związanych z potrzebą zastosowania robota frezującego. Posiadamy 26 tonowe pojazdy do czyszczenia kanalizacji z odzyskiem wody ze ścieków. Zapraszamy do współpracy, Leszek Zięba 602 48 16 88

Informacje

Nazwa : Robot Pneumatyczny Talpa
Wydajność : 80 000 obrotów/min
Zastosowanie : Wycinanie korzeni, usuwanie betonu z ru
Cena : 500-650 zł 1 r-g
Kontakt : Leszek Zięba 602 48 16 88