• slider

Pogotowie hydrauliczne | Sprzęt WUKO we Wrocławskiej firmie Ziębud

Poniższa galeria zdjęć przedstawia sprzęt, jaki wykorzystujemy na co dzień w pracy. Są to między innymi pojazdy WUKO (wrocławska firma Ziębud posiada jedne z najnowocześniejszych pojazdów tego typu), a także różnego rodzaju samochody asenizacyjne, roboty frezujące, pojazdy ssąco-płuczące, koparki wielozadaniowe, kamery inspekcyjne, spirale i wiertnice.

Tak bogate wyposażenie pozwala nam podejmować się nawet najbardziej wymagających zleceń i realizować prace dokładnie oraz z doskonałym efektem.

×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 51.

Wuko - pojazd do 3,5 tony

Opis

Pojazd do czyszczenie hydrodynamicznego na samochodzie dostawczym sprawdza się doskonale do udrażniania przyłączy kanalizacji sanitarnej i deszczowej. Niewielkie wymiary pojazdu pozwalają na dojazd do miejsc szczególnie utrudnionych, centrum miasta oraz wszelkie drogi osiedlowe gdzie dużym 26 tonowym autem jest to nie możliwe. Brygada techniczna na swoim wyposażeniu posiada specjalistyczny głowice łańcuchowe oraz obrotowe które doskonale udrażniają zatory w kanalizacjach.
 Na wyposażeniu samochodu interwencyjnego naszej firmy znajduje się kamerą do video inspekcji. W trudnych sytuacjach jest pomocna w diagnozowaniu problemów z awarią.
Sprzęt obsługuję doświadczona, sprawdzona w boju załoga z 18 letnim stażem pracy. Pojazd jest wyposażony w pomarańczowe światła ostrzegawcze, które umożliwiają nam pracę w pasie drogowym. Awarie to nasza specjalność, działamy od 1991 roku.

Informacje

Nazwa : Pojazd do czyszczenia kanalizacji
Wydajność : 170 atm / 70 l wody / minutę
Zastosowanie : do czyszczenie hydrodynamicznego
Cena : 350 - 600 zł netto / ryczałt
Kontakt : 602 48 16 88 Leszek Zięba