• slider

Pogotowie hydrauliczne | Sprzęt WUKO we Wrocławskiej firmie Ziębud

Poniższa galeria zdjęć przedstawia sprzęt, jaki wykorzystujemy na co dzień w pracy. Są to między innymi pojazdy WUKO (wrocławska firma Ziębud posiada jedne z najnowocześniejszych pojazdów tego typu), a także różnego rodzaju samochody asenizacyjne, roboty frezujące, pojazdy ssąco-płuczące, koparki wielozadaniowe, kamery inspekcyjne, spirale i wiertnice.

Tak bogate wyposażenie pozwala nam podejmować się nawet najbardziej wymagających zleceń i realizować prace dokładnie oraz z doskonałym efektem.

Mini-Koparka Terex

Opis

Mini-koparka Terex to niezawodny sprzęt do usuwania drobnych awarii na sieciach hydrantowych oraz przyłączach kanalizacyjnych. Małe wymiary koparki oraz duża jak dla tego sprzętu głębokość kopania pozwala usuwać nawet skomplikowane awarie. Czas dojazdu do miejsca awarii z mini-koparką to 1,5 godzniny od chwili zgłoszenia problemu. Usuwamy awarie na sieciach wodociągowych w średnicach do 300 mm, kanalizacja sanitarna i deszczowa, sieci hydrantowe, rury deszczowe żeliwne zbierające wody opadowe z dachu.

Informacje

Nazwa : Mini Koparka Terex
Wydajność : pojemność łyżki 0,08 m3
Zastosowanie : awarie wodociągowe, kanalizacyjne
Cena : do uzgodnienia
Kontakt : Leszek Zięba 602 48 16 88