Kompleksowa obsługa przepompowni ścieków zapewnia pełne bezpieczeństwo eksploatacji tych obiektów technicznych. Nasze pogotowie hydrauliczne z Wrocławia kilka razy w miesiącu dba o dobry stan techniczny urządzeń przepompowni. Firma Ziębud zapewnia w nagłych przypadkach awaryjnych dojazd do 60 minut od chwili odebrania zgłoszenia.

Do całodobowej dyspozycji posiadamy wozy asenizacyjne, specjalistyczne pojazdy typu WUKO, kamery inspekcyjne i pompy spalinowe do przerzucania ścieków. Obsługa przepompowni to oczywiście tylko część naszej oferty – wykonujemy również roboty inwestycyjne polegające na budowie nowych przepompowni ścieków wraz z osprzętem sterowniczym. Kompleksowo instalujemy przyłącza wodno-kanalizacyjne oraz świadczymy usługi serwisu. Czyścimy hydrodynamicznie sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej na terenie osiedli mieszkaniowych, zakładów pracy, szpitali i wielu innych obiektów. Doświadczenie i precyzyjnie dobrany sprzęt pozwalają nam świadczyć usługi na coraz to wyższym poziomie.

Pogotowie wodno-kanalizacyjne – standardy firmy Ziębud

  • Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o precyzję wykonania zlecenia i zadowolenie Klienta.
  • Do każdej realizacji podchodzimy w sposób indywidualny, dbając o precyzję wykonania zlecenia i zadowolenie Klienta.
  • Każdy zatrudniony u nas hydraulik z Wrocławia tanio i szybko wykona cały niezbędny zakres usług przy minimalnym zaangażowaniu Klienta w proces naprawy.