pogotowie kanalizacyjne

Firma Ziębud to profesjonalne pogotowie kanalizacyjne z Wrocławia. Gwarantujemy przede wszystkim szybkie i pewne naprawienie różnego rodzaju awarii – począwszy od tych małych, a na naprawdę poważnych kończąc.

Nasze pogotowie zatrudnia fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dysponujących specjalistyczną wiedzą. Każdy hydraulik zatrudniony w naszej firmie świadczy usługi na najwyższym poziomie, a dzięki jego pomocy szybko pozbędą się Państwo awarii instalacji sanitarnej lub deszczowej. Nasze pogotowie hydrauliczne jest przygotowane nawet na nietypowe sytuacje.

Błyskawiczna pomoc pogotowia kanalizacyjnego Ziębud

Chcesz uzyskać pomoc pogotowia wodno-kanalizacyjnego? Zadzwoń do naszych fachowców – podejmujemy się nawet trudnych i nietypowych zleceń. Jesteśmy sprawni, wydajni i skuteczni. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, w tym między innymi pojazdy typu WUKO (awarie we Wrocławiu często wymagają tak specjalistycznego sprzętu) Przeprowadzamy także video inspekcję instalacji za pomocą wozu firmy Rausch System TV. Udrażnianie pionów kanalizacyjnych wykonujemy spiralami elektrycznymi. Każda taka interwencja jest zakończona video inspekcją – monitoringiem odcinka kanalizacji, który był udrażniany.

Świadczone przez nas usługi hydrauliczne to nie tylko szybka, ale i skrupulatna pomoc w problemowych sytuacjach. Działamy zarówno tradycyjnie, jak i metodą bezwykopową. W ramach zleconych nam zadań usuwamy awarie i oczyszczamy rurociągi. Dzięki doświadczeniu i użyciu nowoczesnego sprzętu zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne ceny oraz profesjonalną i miłą obsługę.

Pogotowie hydrauliczne Ziębud działa już od 25 lat

pogotowie kanalizacyjne 24hGłównym profilem działalności naszej firmy jest pogotowie wodno-kanalizacyjne, które zajmuje się usuwaniem różnego typu awarii. Od 1991 roku obsługujemy Klientów prywatnych i firmowych. Posiadamy specjalistyczne maszyny najlepszych światowych producentów, takie jak np. Mercedes Actros z zabudową firmy Kroll (sprzęt ten czyści kanały do 1500 mm).

Firma ZIĘBUD oferuje:

  • czyszczenie kanalizacji sanitarnej do DN-1500 mm;
  • czyszczenie studni rewizyjnych;
  • czyszczenie wpustów ulicznych;
  • czyszczenie odwodnień liniowych;
  • udrażnianie awaryjne misek ustępowych;
  • udrażnianie awaryjne pionów kanalizacyjnych;
  • video inspekcje kanalizacji (w trakcie awarii);
  • wymianę uszkodzonych rur kanalizacyjnych;
  • roboty ziemne, w tym naprawy bezwykopowe,
  • naprawy przepompowni ścieków.

 

Pogotowie wodno-kanalizacyjne Ziębud dojedzie do miejsca wypadku w czasie do 60 minut. Nasze działania zawsze są prowadzone kompleksowo, nigdy nie zostawiamy Klienta samego z problemem. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy, gdzie zaprezentujemy posiadany sprzęt i udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania.