Pogotowie wodno-kanalizacyjne | Firma Ziębud

wodno kanalizacyjne01

Już od ponad 25 lat firma Ziębud zajmuje się usuwaniem awarii wodno-kanalizacyjnych. Nasze pogotowie kanalizacyjne od roku 1991 świadczy usługi wykonywania przyłączy wodno-kanalizacyjnych i udrażniania rur.

Dbając o stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, jak również nowoczesne zaplecze techniczno-maszynowe, jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom realizację wszelkich usług wodno-kanalizacyjnych. Pracujemy na najwyższym możliwym poziomie, troszcząc się jednocześnie o skuteczność wykonywanych napraw. Niepodważalnym atutem naszego pogotowia wodno-kanalizacyjnego z Wrocławia jest doświadczenie, które przekłada się na sprawne funkcjonowanie oraz umiejętne dopasowanie metody badania, inspekcji bądź też naprawy do rodzaju usterki czy też wykrytego zatoru.

Pogotowie wodno-kanalizacyjne Ziębud – dlaczego warto wybrać naszą firmę?

wodno kanalizacyjne07

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet bardzo bogate doświadczenie i wiedza nie są elementami wystarczającymi w naszej branży. Dlatego też równolegle do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, dbamy również o dostęp do najnowocześniejszych urządzeń oraz sprzętu. Nasze pogotowie hydrauliczne z Wrocławia działa sprawnie, skutecznie, precyzyjnie i przy jednoczesnej minimalizacji kosztów świadczonych usług.

Sprzęt, jakim dysponujemy to gwarancja możliwie najszybszego usunięcia usterki, a tym samym uniknięcia dalszych szkód związanych z nieprawidłową pracą instalacji wodno-kanalizacyjnej. Nasze doskonale przygotowane i pozostające w nieustannej gotowości zaplecze techniczno-maszynowe pozwala na realizowanie usług na rzecz różnych podmiotów – nie tylko Klientów indywidualnych, ale także podmiotów administracyjnych, instytucjonalnych, biznesowych oraz państwowych. Zadowolonymi Klientami firmy Ziębud są zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i placówki służby zdrowia (m.in. szpitale), zakłady produkcyjne i przemysłowe.

 

Obecnie bogaty park maszynowy firmy tworzą m.in.:

robot 1

 • robot frezujący do napraw bezwykopowych,
 • specjalistyczne pojazdy do czyszczenia kanalizacji,
 • nowoczesne i wielofunkcyjne pojazdy asenizacyjne,
 • pojazdy przygotowane do przeprowadzania napraw bezwykopowych,
 • kamery do video inspekcji kanalizacji dające bardzo wyraźny obraz,
 • szalunki płytowe do głębokich wykopów,
 • zestawy igłofiltrów,
 • gwintownice elektryczne (do 4 cali),
 • aparaty tlenowe, z których nasi pracownicy korzystają w trakcie wykonywania prac w strefach niebezpiecznych, o dużym stężeniu oparó
  w szkodliwych dla zdrowia.

 

 

WUKO we Wrocławiu | Specjalistyczne pojazdy w firmie Ziębud

wodno kanalizacyjne06Usuwanie awarii wodno-kanalizacyjnych, jak również pozostałe oferowane przez nas usługi hydrauliczne nie mogłyby być przeprowadzane bez odpowiednich pojazdów, pozwalających nam pojawić się na miejscu awarii nawet w godzinę od momentu jej zgłoszenia.

Na taką funkcjonalność i profesjonalizm działania pozwalają nam przede wszystkim specjalistyczne pojazdy przygotowane do realizacji nawet najtrudniejszych napraw, w tym pojazdy WUKO. Awarie we Wrocławiu usuwamy z wykorzystaniem tych pojazdów dużo skuteczniej niż w przypadku prac ręcznych. To dzięki tym pojazdom awarie hydrauliczne, wszelkie awarie sieci ciepłowniczych oraz nawet najbardziej skomplikowane awarie wodociągowe i innego rodzaju usługi mogą być przez nas usuwane w możliwie jak najkrótszym czasie – bez konieczności ściągania na miejsce usterki dodatkowego sprzętu.

Pojawiamy się na miejscu zgłoszonej usterki wraz ze sprzętem próżniowo-ciśnieniowym, samochodami ssąco-ciśnieniowymi lub nowoczesnymi urządzeniami ssąco-płuczącymi.

 

wodno kanalizacyjne09

Sprzęt próżniowo-ciśnieniowy doskonale sprawdza się w trakcie pracy w niskich temperaturach.

Pojazdy ssąco-ciśnieniowe:

 • generują strumień wody o ciśnieniu nawet do 250 atm.;
 • sprawdzają się przede wszystkim w trakcie czyszczenia kanalizacji o dużej średnicy rur;
 • pomagają w sprawnym przeprowadzeniu czyszczenia studzienek – np. w trakcie koniecznego wysysania mułu, zalegających w studzience lub kanale kamieni bądź

Specjalistyczne urządzenie ssąco-płuczące są doskonałe do przeprowadzania napraw instalacji wodno-kanalizacyjnych w trudno dostępnych terenach o gęstej zabudowie (np. osiedla mieszkaniowe).

W celu uzyskania szczegółowych informacji związanych z zapleczem techniczno-maszynowym naszego pogotowia wodno-kanalizacyjnego, a także świadczonych usług – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

 

 

Galeria zdjęć

 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
 Usługi wodno-kanalizacyjne
DSC00058 Usługi wodno-kanalizacyjne
DSC00073 Usługi wodno-kanalizacyjne
DSC00076 Usługi wodno-kanalizacyjne
DSC00104 Usługi wodno-kanalizacyjne
DSC 0446 Usługi wodno-kanalizacyjne
DSC 0466 Usługi wodno-kanalizacyjne
P8090009 Usługi wodno-kanalizacyjne